Karadeniz Turu - İzmir Çıkışlı Otobüslü
 
 
 
 GEZİ GÜZERGAHIMIZ
İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu, Ankara, Çorum, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Batum, Sinop, Kastamonu, Safranbolu, Amasra, Ayder Yaylası, Uzungöl Yaylası, Sümela Manastırı
1 ALANA
1
ÜCRETSİZ
1400 TL
den itibaren  


28.08.2015

 TUR TARIHLERIMIZ
İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu, Her Hafta Cuma, Cumartesi -- MAYIS, HAZİRAN, TEMMUZ, AĞUSTOS, EYLÜL 2015
 KONAKLAMA
Karadeniz Turu - İzmir Çıkışlı Otobüslü
 
 
 

       
Tur Fiyatlari
Iki Kisilik Oda Kisibasi
Iki Kisi Yaninda 3. Kisi
Tek Kisi
Iki Yetiskin Yaninda Çocuk
Kampanya
Mayıs 2015 Her Hafta1 ALANA 1 HEDİYE
1400 TL
700 TL
1000 TL
03-12 YAŞ - 500 TL
300 x 5
1500,TL
Haziran 2015 Her Hafta
1 ALANA 1 HEDİYE

1400 TL
700 TL
1000 TL
03-12 YAŞ - 500 TL
300 X 5
1500,-TL
Temmuz 2015 Her Hafta
1 ALANA 1 HEDİYE

1400 TL
700 TL
1000 TL
03-12 YAŞ - 500 TL
300 X 5
1500,-TL
Ağustos 2015 Her Hafta
1 ALANA 1 HEDİYE

1500 TL
750 TL
1100 TL
03-12 YAŞ - 500 TL
330 X 5
1650,-TL
Eylül 2015 Her Hafta
1 ALANA 1 HEDİYE

1500 TL
750 TL
1100 TL
03-12 YAŞ - 500 TL
330X 5
1650,-TL
İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu, Her Hafta Cuma, Cumartesi -- MAYIS, HAZİRAN, TEMMUZ, AĞUSTOS, EYLÜL 2015
Gün
Otel Adi
Web Sitesi
Kategori
Bölge
1.Gece KİRAZLAR TATİL KÖYÜ http://www.kirazlartatilkoyu.com/otel 5***** AMASRA - KİRAZLAR TATİL KÖYÜ
2.Gece 1919 HOTEL http://www.otel1919.com/ 4**** SAMSUN - ATAKUM
3.Gece ÇORUH MARİNA TATİL KÖYÜ http://marinatatil.com/ SERENDER OTANTİK OTEL BORÇKA - ARTVİN
4.Gece BATUM 4**** BATUM
5.Gece GÜMÜŞ KAYAK OTEL http://www.ziganayaylakent.com/ YAYLA OTELİ ZİGANA YAYLASI
6.Gece APPLE PALACE HOTEL http://applegrup.com/TheApple.aspx 4**** AMASYA
7.Gece
ÜCRETE DAHIL OLAN HIZMETLER
 • Otellerde Y.P Konaklama ( Butik, Yayla, 4*, Hotel Konaklamaları )
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım ( Man Fortuna, Mercedes 403, Travego, Tourismo / 46 kişilik Lüks otobüsler )
 • Çevre Gezileri / Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Otobüs içi İkramları ( Deneyimli personelimizle otobüs içi ikramlar )


ÜCRETE DAHIL OLMAYAN HIZMETLER
 • Tüm Öğlen Yemekleri - Batum'da Akşam Yemeği - Extra belirtilen organizasyonlar
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler ve oteldeki yapılan harcamalar
 • Dolmuş Ücretleri + Milli Park Girişleri + Müze Yeri girişleri = Toplamı - 150.TL - (Müzekart, Maximum kart sahipleri, 65 yaş üstü TC vatandaşları 25.TL eksik ödeyeceklerdir.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu (15.TL)
 • Batum 4* Hotel Konaklaması (60.TL)
Bu turumuz hakkinda henüz bir yorum yapilmamistir.

Karadeniz Turu - İzmir Çıkışlı Otobüslü
KARADENİZ TURU - 2015 / MAYIS, HAZİRAN, TEMMUZ, AĞUSTOS, EYLÜL / BATUM KONAKLAMALI / HER HAFTA KESİN

  BATUM'LU & ARTVİN KARAGÖL'LÜ & ZİGANA'LI & YAYLA KONAKLAMALI
                                   BOYDAN BOYA KARADENİZ TURU

2015 Karadeniz Turuİzmir'den Her Hafta Cuma, Cumartesi, Pazar Kesin Hareket Akşam ; İzmir çıkış Karşıyaka 20:00, Üçyol 20:30, Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önü 21:00 Misafirlerimizi aldıktan sonra yolda verilen molaların ardından sabah saatlerinde Bolu'ya ulaşıyoruz.

     

1.GÜN KARADENİZ TURU : İZMİR – BURSA – BOLU – SAFRANBOLU – AMASRA

Yolda verilen molaların ardından sabah saatlerinde Bolu’da oluyoruz. Extra Sabah kahvaltımızın ardından, Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Safranbolu’daki gezimize Hıdırlık tepesinden Safranbolu’yu yüksekten gören bir yerle başlıyoruz sonrasında Cinci Han, Cinci Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü camii, Arasta çarşısı ve diğer çarşılarını gezip Lokum alışverişimizi yaptıktan sonra Safranbolu’dan Amasra’ya doğru hareket ediyoruz yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası Amasra’ya ulaşmadan birkaç kilometre önce Amasra’yı yüksek bir yerden gören ve Fatih Sultan Mehmet’in Amasra’yı ilk gördüğü ve Lalasına “Lala Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola” dediği yerde fotoğraf molası veriyoruz. Amasra’yla özdeşleşmiş olan salata ve balıktan oluşan öğle yemeğimizi alıp (küçük liman mevkine) Amasra merkeze ulaşıp yürüyerek büyük limana doğru yürüyüş yapıyoruz. Sorma Gir kalesin görüp, çekmeciler çarşısında yöreye özgü ahşap ve benzeri hediyeliklerin satıldığı çekiciler çarşısında alış veriş yapıyoruz. Amasra’daki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

2.GÜN KARADENİZ TURU : SAFRANBOLU – KASTAMONU – SİNOP – TARİHİ CEZAEVİ – SAMSUN

Sabah kahvaltısının ardından Araç ilçesi üzerinden Kastamonu’ya ulaşıyoruz. Saat Kulesi, Kastamonu Kalesini panoramik olarak görüp, Şerife Hanım anıtı, Nasrullah camii ve meydanı ile Münire Sultan Çarşısını görüp Kastamonu’dan ayrılıyoruz. Taşköprü üzerinden Sinop’a  ulaşıyoruz. Öğle yemeği sonrası Tarihi CezaeviSinop Kalesi, Kotra atölyesini görüp SAMSUN’a hareket ediyoruz burada Atatürk Anıtı ve Bandırma Vapuru’nu geziyoruz daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği, konaklama otelimizde. 

3.GÜN KARADENİZ TURU : ORDU – TRABZON – ATATÜRK KÖŞKÜ– OF – UZUNGÖL – BATUM

Sabah kahvaltısının ardından  Ünye, Fatsa’dan Tirebolu’ya ulaşıyoruz. Tirebolu’da Tirebolu çay fabrikasını geziyoruz. Yolumuz üzerinde Akçaabat Köftecisinde öğle yemeği menümüzü alıyoruz. Trabzon’da 1900’lü  yılların başında bir Rum Banker tarafından yaptırılan ve Cumhuriyet döneminde Trabzonlular tarafından Atatürk’e hediye  edilen Atatürk Köşk'ünü ziyaret ediyoruz. Trabzon’un Of ilçesine geldiğimizde sahil yolunda ayrılıp Solaklı deresinin oluşturduğu Solaklı vadisi boyunca ilerleyip Dernekpazarı ve Çaykarayı geride bırakıp Karadeniz'in en önemli destinasyonlarından biri olan Uzungöl’e varıyoruz. Yüzlerce yıl önce heyelan sonucu dağdan kopan toprak parçasının Haldizen Çayının önünü kapatmasıyla derin bir vadi içerinde oluşan Uzungöl çevresinde yürüyüş yapıyoruz. Uzungöl gezimizin ardindan Karadeniz sahil yolu ile Hopa üzerinden Sarp Sınır Kapısına varıp  Batum’a giriş yapıyoruz. Çoruh Nehri’ni görüp Batum’a ulaşıyoruz. Batum’da göreceğimiz yerler arasında  Orta Camii - Türk Sokağı - Avrupa Meydanı - Medea Heykeli ( Altın Post heykeli ) Poseidon Çeşmesi - Piazza - Alfabe Kulesi - Ters Restorant - Ali-Nino Heykeli - Dans eden çeşme bulunuyor. Akşam  konaklama otelimizde.   

4.GÜN KARADENİZ TURU :  HOPA – BORÇKA – KARAGÖL – ARTVİN

Sabah kahvaltısının ardından Batum’dan ayrılıyoruz. Borçka'da yöresel yemekler tadabileceğimiz ilçemizde öğle yemeğimizi alıyoruz. Bizi bekleyen dolmuşlarımıza yerleşerek, İlçenin önemli gölü Karagöl'e çıkıyoruz. Çevresi ormanlık olup, eşsiz doğal güzelliğe sahip Karçal dağları eteklerinde bulunan bu kartpostal güzelliğinde olan Milli Park alanımızı geziyoruz.Dileyen misafirlerimiz göl etrafında yürüyüş yapabilirler. Karagöl gezimizin ardından dolmuşlarımızla Borçka'ya inip Artvin Borçka Barajı kenarında bulunan muhteşem manzarası ile SERENDER OTEL'limize yerleşiyoruz. Akşam yemeği, konaklama otelimizde. 

5.GÜN KARADENİZ TURU : FIRTINA VADİSİ – AYDER YAYLASI – SÜMELA MANASTIRI – ZİGANA

Sabah kahvaltısının ardından Batum’dan ayrılıyoruz. Hopa , Arhavi ve Karadeniz Sahil şeridinden Ayder Yaylasına gidiyoruz. ‘Yaylaların Sultanı' Ayder Yaylasında Kalegon, Gelin Tülü Şelalesi, gibi panoramik noktalarda fotoğraf molası veriyoruz. Yaylada Şelale manzarası eşliğinde yapacağımız yayla yürüyüşümüzün ardından otobüsümüze yerleşip Fırtına deresinin oluşturduğu flora ve faunası ile dünyanın önde gelen vadilerinden olan Fırtına vadisi kenarındaki bölgenin en lezzetli balığı olan Kırmızı benekli alabalık, Muhlama ve Laz böreği gibi yöresel lezzetleri tadabileceğimiz  Tulum dinleyip Horon vuracağımız bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Rize de bulunan yörenin en önemli el sanatlarından Rize Bezinin dokunduğu bir atölyede durup bu el sanatı hakkında bilgi alıp alış-veriş yapıyoruz. Maçka yol ayrımından ayrılıp tekrar Karadeniz’in içlerine doğru Çoşandere eşliğinde Sümela Manastırı'na ilerliyoruz. Aynı zamanda Tarihi İpek Yolu olan güzergah bizi önce Maçka’ya sonrasında da Altındere Milli Parkına ulaştırıyor. Buradan minibüslerle 15 dakikalık bir yolculukla Sümela Manastırı’nın bulunduğu 1150 mt yükseklikteki alana ulaşıyoruz. Yirmi dakikalık yürüyüş parkuru sonrası Görkemli Manastırın kapısına geliyoruz. Manastır içerisindeki Konaklama odaları, Mutfak, çalışma odaları, Ayazma ve Ana kilise bölümünde bulunan Freskleri rehberimizin anlatımıyla tanıdıktan sonra Meryem Ana adına yapılan bu Manastıra veda ediyoruz. Sümela Manastırı gezimizin ardından Zigana geçidine ve Zigana yaylasına konaklama yapacağımız otelimize ulaşıyoruz.

6.GÜN KARADENİZ TURU : ORDU – BOZTEPE – SAMSUN – AMASYA

Sabah kahvaltısının ardından ORDU’ya varıyoruz. BOZTEPE’ye çıkıp muhteşem ORDU manzarası eşliğinde çayımızı yudumladıktan sonra Karadeniz sahil yolu Terme’de öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından AMASYA’ya gidiyoruz. YEŞİLIRMAK’IN oluşturduğu derin vadi içerisine binlerce yıl önce kurulmuş olan ve 2300 yıl önce Pontos’a başkentlik yapmış olan  Amasya’da; KAYA MEZARLARINI, Osmanlı dönemi 2.BEYAZIT KÜLLİYESİNİ, Yeşilırmak kıyısında yapılmış olan yalı boyu evlerini, FERHAT’LA ŞİRİN aşkının sembolü olan su kanallarını, otelimize gidiyoruz. Konaklama Akşam yemeği otelde.

7.GÜN KARADENİZ TURU : AMASYA – ÇORUM – SUNGURLU – ANKARA – ANITKABİR – AFYON – İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından Anadolu’nun en önemli MUMYA koleksiyonuna sahip Amasya müzesini görüp Mecitözü, Çorum, Kırıkkale’den geçip Ankara Anıtkabir'e ulaşıyoruz.  Anıtkabir'de Aslanlı Yol, Mozole, Rölyefler ve İstiklal ve diğer Kuleleri ve Anıtkabir Müzesini ziyaret edip Ankara’dan ayrılarak Afyon, Uşak,  Kula üzerinden İzmir’e ulaşıp siz değerli konuklarımıza bir sonraki seyahatlerinde buluşmak dileği ile veda ediyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Otellerde Y.P Konaklama (Butik, Yayla,  4*, Hotel Konaklamaları)
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım (Man Fortuna, Travego, Tourismo / Lüks otobüsler)
 • Çevre Gezileri / Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Otobüs içi İkramları (Deneyimli personelimizle otobüs içi Çay, Kahve, Su ikramları)
 • Rehberlik Hizmetleri (Karadeniz Bölgesinin Uzman Rehberleri)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Öğlen Yemekleri - Batum'da Akşam Yemeği - Extra belirtilen organizasyonlar
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler ve oteldeki yapılan harcamalar
 • Dolmuş Ücretleri + Milli Park Girişleri + Müze Yeri girişleri = Toplamı - 150.TL - (Müzekart, Maximum kart sahipleri, 65 yaş üstü TC vatandaşları 25.TL eksik ödeyeceklerdir.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu (15.TL)
 • Batum 4* Hotel Konaklaması (60.TL)
BATUM'A GEÇİŞ: Batum'a geçiş için T. C. kimlik numarası ve fotoğraf(çocuk ve bebek dahil) bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Bu nedenle yanınızda mutlaka üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan yırtılmamış ve yıpranmamış nüfus cüzdanınızı bulundurunuz. Ayrıca ebeveyinleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tastikli muvafakatname gerekmektedir.  Sınırdan geçiş yoğunluğa göre bir saat kadar sürmektedir.
ÖNEMLİ : Karadeniz tur programımız toplam 8 gece 7 gün sürmektedir. Toplam 6 gece otel konaklaması vardır. 7 tam gün geziler yapılır. Turda mutlaka T.C. kimliğinizi ( Hasarsız ), yaylalar için hırka veya ince mont, yağmur için yağmurluk veya şemsiye, kapalı havuz ve deniz için mayo, geziyi ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinası ve kamera yedek pilleriyle beraber, geziler için de rahat yürüyebileceğiniz ayakkabı bulundurun.

   
    


  İzmirturlar.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları KORDELYA ORGANİZASYON ve TURİZM LTD. ŞİRKETİ'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik olması durumunda izmirturlar.com sorumlu tutulmaz.
KORDELYA ORGANİZASYON, TURİZM LİMİTED. /
Kullanım Sözleşmesi
facebook twitter %100 Mü?teri Memnuniyeti
ÇAĞRI MERKEZİ
0232 32 32 532
0545 67 33 592

Yurtiçi Oteller | Yurtdışı Turlar | Kültür Turları | Kıbrıs | Şehir Otelleri | Butik Turlar | Uçak Bileti | Hizmet Rezervasyon / Satış Sözleşmesi | Kütahya Çizelgesi
GARANTİ ŞARTLARI - İPTAL KOŞULLARI - GİZLİLİK İLKELERİ - GÜVENLİK KURALLARI - SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Tel: 0232 32 32 532 E-mail: info@izmirturlar.com